Часті питання

Які максимальні розміри виробів, які можна поцинкувати?

Ми можемо оцинкувати вироби з габаритами 6500х1500х2500 мм (ДхШхВ). Якщо габарити(хоча б один) Вашого виробу більші за вказані зателефонуйте чи напишіть нам для уточнення можливості цинкування.

Стандартно оцинковуємо вироби масою 2 кг/шт. і більше. Можливість і доцільність оцинкування дрібних виробів, з меншою масою, уточняйте в менеджера.

Ціна цинкування складає 33,00 грн./кг оцинкованого виробу (з ПДВ). Це ціна цинкування для виробів масою 2 кг/шт. і більше. Можливість цинкування і ціну оцинкування виробів з меншою масою уточняйте в менеджера.

Для розрахунку вартості оцинкування Ви повинні(хоча б приблизно) знати масу виробів, які привезете на цинкування. Вартість цинкування обраховується від ваги виробів і є добутком маси оцинкованих виробів і ціни цинкування.

Приклад розрахунку вартості цинкування.

Замовник хоче поцинкувати ворота і хвіртку для будинку.
Розрахункова вага по специфікації (ескізу) – 420 кг.
Фактична вага виготовлених «чорних» виробів – 434 кг (куплений метал з завищеною товщиною стінки).
Фактична вага оцинкованих виробів – 464 кг (маса збільшилася за рахунок нанесення цинкового покриття, середнє збільшення ваги бл. 7%).
Вартість цинкування виробів: 464 х 33,00 = 15312,00 (грн. з ПДВ).

Так. Мінімальна вартість замовлення складає 600 грн. (з ПДВ). Тому, якщо Вам потрібно оцинкувати зразки – підберіть відповідний мінімальний обсяг.

Оплата замовлень не великого обсягу (до 500 кг) відбувається «по-факту» – після оцинкування Вам буде надіслано смс з реквізитами рахунку для оплати, який можна оплатити в відділенні будь-якого банку чи через онлайн-банкінг.

Оплатити виконане замовлення з цинкування на місці готівкою не можна.

Зверніть увагу на те, що при оплаті рахунку платник має бути той самий що і замовник, на якого було відкрите замовлення на цинкування. В іншому разі оплата зарахована не буде.

Час виконання замовлення складає, як правило, не більше 10 робочих днів.

Конкретний час виконання замовлення Вам повідомить менеджер при відкритті замовлення. Про готовність замовлення Ви будете сповіщені смс-повідомленням.

Ми знаходимося за адресою: м. Стрий, вул. Промислова, 7А, геолокація .

При русі містом і на вулиці Промислова звертайте увагу на вказівники «Перша українська цинковня». При русі вантажним транспортом, для уникнення конфліктів з представниками ДПС, заїзд можливий об’їзною дорогою с. Добрівляни: поворот біля посту ДПС геолокація .

При русі територією звертайте увагу на вказівники: «Перша українська цинковня/Офіс» і «Перша українська цинковня/Виробництво».

Здати і отримати вироби на цинкування можна в робочий час: з 9:00 до 16:00, обід з 12:00 до 13:00. Адреса виробництва: м. Стрий, вул. Промислова, 7А. Час здачі і отримання замовлення залежить від його обсягу і, як правило, для не великих замовлень складає не більше 30 хв. Обов’язково зателефонуйте до нас перед відправкою виробів для формування заявки на цинкування нашим менеджером.

Запаркуйте авто біля таблички «Перша українська цинковня/Офіс» і підніміться на 2-ий поверх заводу в бухгалтерію для оформлення замовлення. Після оформлення документів прямуйте за вказівником «Перша українська цинковня/Виробництво» на майданчик для розвантаження виробів майстром.

Для оформлення замовлення на цинкування вперше Ви повинні надати паспорт і ідентифікаційний код, для укладання договору про виконання робіт з гарячого цинкування. При оформленні наступних замовлень достатньо повідомити своє прізвище та ім’я а також тип виробів і їх орієнтовну вагу(з точністю до сотень кілограм).

Про готовність замовлення Ви будете сповіщені смс-повідомленням.

Розвантаження і завантаження виробів проводиться тільки автонавантажувачем чи кран-балкою. Ручне завантаження чи розвантаження не проводиться!

В переважній більшості випадків розвантаження і завантаження тентованих вантажних автомобілів відбувається автонавантажувачами з бічним зніманням виробів, що передбачає знімання бокового тенту авто.

Ні. Поцинкувати можна тільки вироби, які не більші габаритів ванни цинкування 6500х1500х2500 мм (ДхШхВ) а також, ті, які конструктивно готові до процесу гарячого цинкування. Детальніше див. Підготовка до цинкування.

Ні. Вироби обов’язково повинні мати отвори для завішування а також отвори для дренажу розчину кислоти і розплаву цинку. Такі отвори  найкраще закласти на етапі проектування виробу. Детальніше див. Підготовка до цинкування.

Ні.  Фарба з поверхні виробів чи шари глибокої корозії сталі на поверхні виробів повинні бути зняті шляхом піскоструменевої(дробоструменевої) очистки до процесу цинкування. Детальніше див. Підготовка до цинкування.

Зателефонуйте чи напишіть нам для уточнення можливості цинкування виробів, які раніше вже були оцинковані методом гарячого цинкування.

Так. В певних випадках конструкція виробу може бути схильна до деформації в процесі гарячого цинкування. Враховуйте це при проектуванні виробів.

Детальніше див. Підготовка до цинкування.

Ні. В процесі гарячого цинкування різьбу та рухомі елементи «заливає» цинком. Різьбові з’єднання потребують додаткової очистки після цинкування. А цинкування виробі з рухомими вузлами не рекомендується.

Властивості покриття, зокрема його зовнішній вигляд, зумовлюються хімічним складом сталі, з якої виготовлені вироби. При гарячому цинкуванні важливим є наявність суцільного покриття. Колір чи відтінок покриття – не регламентуються і не є важливими для захисту від корозії. Детальніше див. Підготовка до цинкування.

Ні. При поштучному гарячому цинкуванні, при вийманні виробів з розплаву можуть утворюватися напливи цинку. Напливи можуть мати вигляд голок, фольги чи просто потовщень покриття в певному місці. Це норма гарячого цинкування. Кінцеву зачистку виробів від напливів (підгонку окремих деталей складнішого виробу) виконує замовник. Врахуйте це при плануванні виробництва і оцінці витрат на отримання кінцевої продукції.

Ні. При потраплянні вологи(дощ, сніг, роса, туман) на свіжооцинковані вироби на їх поверхні утворюється «біла іржа» – продукт взаємодії води з цинком. Вона практично не впливає на корозійні властивості покриття, але псує зовнішній вигляд виробів після цинкування. Для уникнення утворення «білої іржі» рекомендовано витримувати свіжооцинковані вироби під накриттям до двох тижнів, для утворення на поверхні оксидних і карбонатних плівок.

Так. Але для фарбування виробів після цинкування потрібно використовувати спеціальні фарби, які враховують те, що адгезія до свіжооцинкованого покриття є слабка. Інколи, для покращення адгезії, свіжооцинковані вироби перед фарбуванням піддають піско чи дробоструменевій обробці дрібною фракцією абразиву.

У випадку необхідності виконання додаткових робіт, потрібних для процесу цинкування, наприклад: свердління технологічних отворів, зняття забруднень з поверхні Виробів, які не підлягають зняттю в процесі травлення, Виконавець виконує ці роботи, виходячи із вартості робіт, яка становить 300,00 гривень (триста грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 50,00 гривень (п’ятдесят грн. 00 коп.) за одну годину зняття фарби та 15,00 гривень (п’ятнадцять грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 2 гривні 50 копійок(дві грн. 50 коп.) за виконання одного отвору.

У разі зберігання Виконавцем оцинкованих виробів терміном понад 14 календарних днів, при повідомленні Замовника про факт оцинкування виробів у відповідності з п.2.7 Договору, Замовник додатково сплачує Виконавцю суму коштів за зберігання оцинкованих виробів на території Виконавця. Вартість зберігання розраховується виходячи з ціни 30,00 (тридцять грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 5 гривень (5 грн. 00 коп.) за 1 (один) метр квадратний займаної площі за 30 (тридцять) днів зберігання, де першим днем оплатного зберігання є 15-тий (п’ятнадцятий) день з моменту повідомлення про факт оцинкування виробів.

Не змогли знайти відповідь на своє запитання?

    Цей вебсайт використовує файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтесь на наше використання файлів cookie.
    OK